20% indirim kupon kodun: WENESOX20

Renkli Çoraplar Nasıl Kombin Edilir?

Renkli Çoraplar

Renkli çoraplar çoğumuzun favorisi olarak dikkat çekiyor. Peki renkli çorapları nasıl kombin edebiliriz? Renkli çoraplarla ne giyebiliriz? Detayları birlikte keşfedelim.

Renkli Çoraplar ve Kombin Etme Yolları

Renkli Çoraplar çorabın önemi

Renkli çoraplar esasen kombinlemesi en kolay parçalardan biridir. Rengarenk görüntüsü ile tarzımızı ortaya çıkarmamıza yardımcı olan bu çorapları rengine göre nasıl kombinleyebiliriz bir bakalım.

Turuncu Çorap Kombini

Renkli çoraplar söz konusu olduğunda turuncu rengin ağırlıklı olduğu çoraplar son derece revaçta. Turuncu çorapları mavi tişörtler ve pastel tonlardaki jogger pantolon ile eşleştirebilirsiniz. Özellikle spor giyim tarzından hoşlanıyorsanız; dar kesim eşofman altlarıyla da bu çorabı kombin yapmanız mümkündür.

Siyahlı Çorap Kombini

Renkli çoraplar arasında siyahlı çoraplar en kolay kombin yapılacak ürünlerdir. Zira her türlü renkle bu çorapları kullanabilirsiniz. İster klasik giyim tarzını benimsiyor olun isterseniz spor giyimden hoşlanın, siyahlı çoraplar ile modaya uyum sağlamanız son derece kolay. Herhangi bir renkle siyah çorabınızı giyebilirsiniz. Özellikle açık tonlar tercih ederek çorabınızın ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Sarı Çorap Kombini

Güneşi temsil eden, enerji ve mutluluk veren bir renk olarak lanse edilen sarı, çoraplarda da oldukça popüler. Sarı çorapları kombin yapmak da basittir. Sarı en çok turuncu, beyaz, kırmızı ve siyah ile eşleştirilir. Klasik bir giyim tarzı oluşturacaksanız; üst giyim olarak beyaz ya da siyah bir bluz/gömlek tercih edebilirsiniz. Alt giyim tercihinizi de zıt bir renkten yana kullanabilirsiniz. Bununla beraber, spor bir giyim tarzı elde edecekseniz ise üst giyim olarak turuncu veya kırmızı bir tişört tercih edebilirsiniz. Alt giyimi de benzer şekilde zıt renklerden oluşturabilirsiniz.

Çok Renkli Çorap Kombini

Rainbow Gökkuşağı Desenli Renkli Çorap modelimizde olduğu gibi çok renkli çoraplar da bulunmaktadır. Bir diğer renkli çorap seçeneğiniz ise sayfamızda yer alan Puzzle Desenli Çorap olmaktadır. Bu tarz çorapları eşleştirmek için çorapta baskın olan rengi seçebilirsiniz. Ayrıca, çorapta yoğun olarak kullanılan rengin zıt rengini de seçebilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bu rengi üst veya alt giyim parçasında kullanarak, harika bir kombin edebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz bir renkle de zıtlık oluşturabilirsiniz. Ancak renkli desenli çorap çeşitlerini kombinlerken üst ve alt giyim ürünlerinin düz tasarıma sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir