20% indirim kupon kodun: WENESOX20

Ayaklarınıza renk katıyoruz!

Hakkımızda

Wenesox olarak; tüm zamanların en iyi çorap çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Orijinal tasarımlar, kaliteli kumaş, olağanüstü stil ve performans Wenesox ürünleri ile geliyor. Müşteri beklentilerine odaklanan markamız, en son trendleri yakından takip ediyor ve modaya uygun olacak şekilde ürünler tasarlıyor. Wenesox çorapları alternatif ve popüler kültürün yaşam tarzını harmanlayıp ayaklarınıza getiriyor!

Dayanıklı ve uzun ömürlü çorap çeşitlerimiz ile yaşam tarzınız her ne olursa olsun günlük kullanım için en iyi ürünleri sayfamızda bulabiliyorsunuz. Wenesox çorapları; yalnızca modaya uygun olmayıp aynı zamanda çevre dostu ürünlerdir. Çünkü Wenesox olarak çevreyi önemsiyoruz. Bu nedenle de üretim sürecinde titiz davranıyor, çevreye zarar vermeyecek yöntemleri tercih ediyoruz. Çevre dostu pamuk ve kaliteli boya/baskı malzemeleri kullanıyoruz. Ürünlerimiz insan ve çevre sağlığını asla riske atmıyor. Bu yüzden de gönül rahatlığı ile kullanılabilecek ürünler geliştiriyoruz.

Wenesox ürünleri Türkiye’de üretiliyor ve tüm dünyaya satışı yapılıyor. Yaratıcı tasarım ekibimiz sayesinde Wenesox çoraplar sıra dışı görünüm ve tasarım çizgisine sahiptir. İster müzik tutkunu ister spor tutkunu olun, sayfamızdaki çorap modelleri arasından size hitap eden ürünü anında tespit edebilirsiniz.

Çoraplar günlük hayatımızda her daim kullanılan ürünler oluyor. Kaliteli ve sağlam olması son derece önemlidir. Yaşamımızın her anında bize eşlik eden çoraplar, ayak sağlığımız açısından da önem arz ediyor. Yalnızca sık kullanımdan ötürü değil, ayaklarınızın sağlığı açısından da çorapların kalitesi mühimdir. İşte tüm bunların farkında olan Wenesox, ayak sağlığını destekleyen, ayaklarınızda terleme, kötü koku ve tahrişe yol açmayan ürünler vadediyor.

Uzun yıllardan bu yana sektörün önde gelen çorap üreticilerinden olan Wenesox, ayaklarınızın neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyor. Ürünlerimiz; konfor, moda ve sağlıklı giyimi aynı anda sağlıyor. Bir çoraptan çok daha fazlası olan Wenesox ürünleri, müşteri beklentilerini karşılamakla kalmıyor, sevimli ve trend çoraplarla müşterilerinin vazgeçilmezi olmayı başarıyor.

Teknolojik açıdan en iyi şekilde donatılmış olan tesisimizde, siz değerli müşterilerimiz için birbirinden kaliteli ve orijinal tasarımlı çoraplarımızı büyük bir titizlikle üretiyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimiz dışında rekabetçi fiyatlarla da sektördeki etkinliğimizi sürdürüyoruz.

Wenesox olarak; geniş çorap koleksiyonumuz ile her türlü istek ve beklentiye yanıt vermeyi başarıyoruz. Siz de Wenesox ile muhteşem çorapları keşfetmek, kaliteli ürünlerimizi deneyimlemek ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtmak istiyorsanız; ürünlerimize göz atmanız yeterli! Çünkü Wenesox, çorap giyim deneyimini bir üst noktaya taşıyor!

Together won’t divided fourth let grass above forth. Creature midst let cattle place tree. Gathered whose land form fruitful under bring creeping in upon void man unto divided itself gathered.