20% indirim kupon kodun: WENESOX20

Unisex Çorap Çeşitleri

Unisex Çorap Çeşitleri

Unisex çorap çeşitleri ile modaya uyum sağlayabilir, tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Wenesox, sizler için desenli çoraplar ve rengarenk çoraplar sunuyor. İşte aralarından seçim yapabileceğin en popüler unisex çorap modelleri!

Unisex Çorap Çeşitleri

Rainbow Desenli Renkli Çorap

Unisex çorap çeşitleri söz konusu olduğunda en çok tercih edilenlerden biri gökkuşağı desenli çorap oluyor. Bu rengarenk çorap ile giyiminizi tamamlarken diğer yandan modaya uyum sağlayabilirsiniz. Rainbow desenli çorabı istediğiniz kıyafet stili ile eşleştirmeniz mümkündür. İster açık renkli ister koyu renkli kıyafetler olsun, her türlü giyim tarzını bu çorapla tamamlamanız mümkün olabilecektir.

Puzzle Desenli Renkli Çorap

Unisex çorap çeşitleri arasında bir diğeri de puzzle desenli çorap oluyor. Kırmızı, sarı, mavi, pembe, yeşil gibi renklerin ağırlıkta olduğu bu çorap modeli sayesinde dilediğiniz kombini anında oluşturabilirsiniz. Ürün çok renkli olmasından ötürü her çeşit kıyafet kombini ile anında eşleşecektir. Dilerseniz düz kıyafetlerinizle de bu çorabı eşleştirebilirsiniz.

Ananas Desenli Çorap

Unisex çorap çeşitleri ananas desenli çorap da içeriyor. Turuncu, yeşil ve siyahın ağırlıkta olduğu bu çorap modeli, dört mevsim boyunca kullanılabilecek bir model olarak dikkat çekiyor. Terletmeyen ve kaliteli bir çorap arıyorsanız; ananas desenli çoraba bir şans vermenizi tavsiye ederiz. Ürünü herhangi bir kıyafet tarzı ile kombin yapmanız mümkündür.

Leopard Desenli Çorap

Klasik ve vazgeçilmeyen çorap stillerinden biri de şüphesiz ki leopar desenli çorap oluyor. Sarı ve siyah rengin yoğunlukta olduğu bu model çorap da oldukça popüler bir stil vadediyor. Ürünü istediğiniz renkteki kıyafetlerle eşleştirebilir, tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Baklava Desenli Renkli Çorap

Unisex çorap çeşitleri arasında yer alan baklava desenli çorap, kırmızı, turuncu ve sarı renklerin yer aldığı muazzam bir seçim olarak öne çıkıyor. Özellikle düz renkli kıyafetlerde bir adım öne çıkan model, trend bir görüntü oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Geometric Desenli Çorap

Unisex çorap modelleri listesinde bir diğeri de geometrik desenli çorap. Terletmeyen dokusu ile mükemmel bir kullanım deneyimi vadeden ürün, aynı zamanda sıra dışı tasarımıyla da farkını ortaya koymayı başarıyor.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir